İçeriğe geç

Duygulanım günlükleri 3 Aslan – Aslan – 26 Kasım

Bir önceki post için büyük bir düzeltme getiriyorum. Aslan burcunun aşk ile bir ilgisi yok yani insanın kendine olan aşkı hariç. Aslan burcu tam ve bütün olmayı temsil ediyor. Bu 5 saatlik zaman diliminde aslan burcu çok yoğun (saat 22-03) Bu dönemde hepimiz kendi bütünlüğümüze odaklandık. Var olmak için dışarıdan hiçbir şeye ihtiyacımız yokmuş gibi hissettik. Esenlik huzur rahatlık bize bunları getirdi. Görüldüğü gibi sosyal etkileşime ihtiyaç duyulmayan bir an ve iş yapmak birşeyler üretmekte çok zor geliyor. Yan gelip yatmak, insanlarla hiçbir sıkıntı yaşamadan eğlenceli vakit geçirmek. Teorik olarak geliştirdiğim hayalini kurduğum aslan burcu yine yeni baştan yapılandırılıyor 🙂

Anladım ki Aslan ve güneş bizde birlik bütünlük hissi oluşturuyor ve huzur getiriyor. Karşısında ki kova ve uranüs için de bunun tam tersi bütünlüğün bozulması ve bir huzursuzluk hissi.

Önümüzdeki Aslan-Başak zamanında uyuyor olacağım bu günlüklerin nasıl şekilleneceğini bilmiyorum. Bir sonraki post ne olur bilemiyorum çünkü şu anda ve cumaya kadar aslan vakti çok fazla üretim imkanı sunmuyor. Ama birlik bütünlük adına fırsatlar sunuyor yeni fikirler çözümler.

Sevgiler

Kategori:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir