İçeriğe geç

Duygulanım günlükleri 5 – Başak 27-29 Kasım

Selamlar, öncelikle geciken yazı için özür diliyorum. Kurguladığım ve inandığım hayat ve gerçekliği; yerle bir oldu. Burçları kalbimde deneyimlememin ve kadersel faktörlerin bu travmada payı var.

Başak burcuna gelirsek geçen iki gün içerisinde kalbimiz kesinlik istiyordu. Her şeyin kesin bir halini içeren düşünceler oluşturduk. Her şeyin belirli, bitmiş, artık geri döndürülemez olduğuna dair kalbimizde önlenemez bir inanç gelişti.

Eğer hayatımızın muğlak bir alanı üzerine düşünürsek içimiz acır çünkü kalbimiz kesinlik ister ve olabilecek en kestirme yoldan meseleyi kesip atar. Bu yüzden günlük hayatımızda bizim için yeni olacak kişiler ve işler yerine eş dost samimi yakınlarla görüşmek ve üzerinde çalıştığınız işlere odaklanmak çok daha iyi olacaktır. Ayrıca kafamızda muğlak olan ve fakat kesinleştirmek istediğiniz düşüncelerinizi bu zaman diliminde ele alırsak. Bütün sonuçlarıyla kesin bir şekilde yüzleşmiş oluruz.

Başak burcu 6. çakramızda bulunur ve 2 gün içerisinde baş ağrısı kendini gösterdi ve baş tarafımda enerji akışı hissettim. Bilinç dediğim başak burcu aynı günümüz bilimi (quantum hariç) veya mantık gibi hayatın mutlak yasalar ile mükemmel bir şekilde kurgulandığını her şeyin açık seçik ve net olduğunu söyler. Bireysel varoluşun en nesnel elle tutulur halini temsil eder.

Yazı dilim biraz karmaşık olabilir fakat amacım 21 aralık açılışına kadar ay döngüsü deneyimimi tamamlamak ve neyi nasıl yapacağıma karar vermek. Şu anda geçmişe dönük ve içimden geldiği gibi yazıyorum. Önümüzdeki ay gelecek odaklı olacak.

Sevgiler.

Kategori:Genel

Tek Yorum

  1. Su Su

    Emeğine sağlık 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir